Dr inż. Anna Milewska została po raz drugi wyróżniona przez Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem za zaangażowanie i otwartość na nowe rozwiązania oraz inicjatywy edukacyjne. Pani Doktor była opiekunem i koordynatorem Studentów SGGW, biorących udział w IX edycji zmagań konkursowych na platformie Score Hunter. Zaangażowanie Studentów i Pani Doktor w IX edycji konkursu przyniosło w tym roku awans Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na 1 miejsce spośród wszystkich uczelni w kraju biorących udział w tym projekcie. W ubiegłym roku grupy Studentów SGGW uplasowały się w pierwszej dziesiątce, na tle ponad 11 tysięcy Studentów z wielu ośrodków akademickich z całego kraju. Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem jest realizowany od 2009 r. na ponad 130 polskich uczelniach.