Szanowni Państwo,

zgodnie z uchwałą nr 6 – 2023/2024 Uczelnianej Komisji Wyborczej SGGW wybory do Kolegium Elektorów z grupy nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora uczelni lub posiadających stopień doktora habilitowanego zostały przeprowadzone na wspólnym zebraniu wyborczym w Instytucie Ekonomii i Finansów i w Instytucie Zarządzania.

W imieniu Podkomisji wyborczej ds. dyscypliny Ekonomia i Finanse chciałabym poinformować, że na zebraniu wyborczym w dniu 20.02.2024 r. w ramach wyborów do Kolegium Elektorów na kadencję 2024-2028 z grupy nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora z Instytutu Ekonomii i Finansów zostali wybrani:

1/ Prof. dr hab. Jarosław Gołębiewski,
2/ Prof. dr hab. Krystyna Krzyżanowska,
3/ Prof. dr hab. Michał Pietrzak.

Do Kolegium Elektorów z Instytutu Zarządzania została wybrana:

1/ Prof. dr hab. Joanna Paliszkiewicz.

Na zebraniu wyborczym w dniu 20.02.2024 r. w ramach wyborów do Kolegium Elektorów na kadencję 2024-2028 z grupy nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora uczelni lub posiadających stopień doktora habilitowanego z Instytutu Ekonomii i Finansów zostali wybrani:

1/ Dr hab. Nina Drejerska, prof. SGGW,
2/ Dr hab. Mariusz Hamulczuk,
3/ Dr hab. Jakub Kraciuk, prof. SGGW,
4/ Dr hab. Mariusz Maciejczak, prof. SGGW,
5/ Dr hab. Mirosław Wasilewski, prof. SGGW.

Do Kolegium Elektorów z Instytutu Zarządzania został wybrany:

1/ Dr hab. Marcin Ratajczak, prof. SGGW.

Alina Daniłowska
Przewodnicząca Podkomisji Wyborczej