W imieniu Podkomisji Wyborczej ds. dyscypliny Ekonomia i Finanse uprzejmie informuję, że w dniu 20 lutego 2024 r. odbędą się wybory Elektorów w następujących grupach pracowników zatrudnionych w Instytucie Ekonomii i Finansów:

1. nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora (3 miejsca)
  2. nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora uczelni lub posiadających stopień doktora habilitowanego (5 miejsc)
  3. zatrudnionych pozostałych nauczycieli akademickich (5 miejsc).

Wybory odbędą się w sali 116, bud. nr 7 według następującego harmonogramu:
– 10:30 – nauczyciele akademiccy zatrudnieni na stanowisku profesora;
– 10:45 – nauczyciele akademiccy zatrudnieni na stanowisku profesora uczelni lub posiadający stopień doktora habilitowanego;
– 11:30 – pozostali nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Instytucie.

Kandydatem do Kolegium Elektorów może być osoba zatrudniona na pełny etat w Instytucie Ekonomii i Finansów na stanowisku w odpowiedniej grupie pracowników, która spełnia wymogi formalne wskazane w Statucie SGGW (Zał. 4 do Statutu SGGW).

Zgłoszenie kandydatów do Kolegium Elektorów następuje przez złożenie do Podkomisji Wyborczej następujących dokumentów, których wzory zostaną przesłane na indywidualne konta mailowe Pracowników:

1. Karty zgłoszenia Kandydata (poparcia osobie kandydującej w wyborach musi udzielić minimum 5 osób z danej grupy nauczycieli akademickich. Jedna osoba z danej grupy nauczycieli akademickich może poprzeć więcej niż jednego kandydata. PROSIMY O wypełnianie karty dla swojej grupy pracowniczej, ponieważ karty zgłoszenia są inne dla każdej grupy).
  2. Osoby biorące pod uwagę kandydowanie przekazują do Podkomisji Wyborczej do godz. 13:00 dnia 19.02.2024 r. włącznie następujące dokumenty:
  • Zgodę na kandydowanie w wyborach do Kolegium Elektorów (Zał Nr 2a);
  • Oświadczenie osoby o spełnianiu wymogów na członka Kolegium Elektora (Zał. Nr 3a);
  • Podpisaną informację o przetwarzaniu danych osobowych kandydata (Zał. Nr 7);
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata (Zał. Nr 8a).

3.Osoby urodzone przed 31.07.1972 r. obowiązane są do złożenia w Biurze Kadr i Płac SGGW:

a) oświadczenia lustracyjnego zgodnie z załącznikiem 1a, w przypadku osób, które nie złożyły dotychczas takiego oświadczenia,
lub
b) informacji o złożeniu takiego oświadczenia lustracyjnego, zgodnie z załącznikiem nr 2.

Wypełnione zgłoszenia, zgody i oświadczenia kandydatów można złożyć do Podkomisji w formie papierowej w dniach i godzinach wskazanych w poniższym harmonogramie dyżurów Podkomisji.

Dyżury Podkomisji Wyborczej ds. dyscypliny Ekonomia i Finanse

Dzień godziny Członek Komisji Miejsce